Saturday 14 Oct, 2023

Starting at 09:30 am

Orjin Maslak

Maslak, Eski Büyükdere Cd. No:27 34485
Menu

Güne Dair İpuçları

Measurecamp İstanbul II’ye sayılı günler kala, 12 Ekim’e dair birkaç notu sizlerle paylaşmak istedik:

   1 – Nerede, Saat Kaçta Orada Olmalıyım?

Measurecamp İstanbul bu yıl Orjin İstanbul‘da düzenlenecektir. Ulaşım ise çok kolay: İTÜ – Ayazağa metro durağında iner ve Plazalar çıkışından çıkarsanız, Orjin İstanbul tam karşınızda olacaktır.

Sabah saat 9’u geçirmeyin deriz. Çünkü kahvaltı için sürprizlerimiz sizi bekliyor.

   2 – 12 Ekim’den Ne Beklemeliyim?

Measurecamp’a ilk defa katılıyorsanız, aşağıdaki video sizlere yardımcı olacaktır.

   3 – Kimler Orada Olacak?

Sürprizi bozmak istemeyiz. Ama gerçekten kimler o gün orada olacak diye merak ediyorsanız katılımcı listemizi gözden geçirebilirsiniz.

   4 – Sponsorlarımızla Tanışın.

Measurecamp’ı katılımcılarımıza ücretsiz yapabilmemizin tek sebebi sponsorlarımız. Buradan onlara hepimizin adına yeniden teşekkür edelim. Ayrıca sponsorlarımız etkinlik günü de bizlerle beraber olacaklar. Stantlarını ziyaret edip, sorularınızı sormaya çekinmeyin.

   5 – Arkadaşlarınızdan Ayrılın, Yeni Arkadaşlar Edinin.

Yeni arkadaşlar edinmek için biz ortamı hazırladık, kalanı sizde 🙂 Kahvemiz var; kahvaltımız, öğle yemeğimiz var… Sizlerle benzer işler yapan, farklı sektörlerde deneyimi olan birçok insan bizimle beraber o gün orada olacak. Çekinmeyin, “Merhaba” deyin.

   6 – Küçük Sürprizlere Hazırlıklı Olun.

Sizler için, günün hatırası olacak bir sürü hediye hazırladık. Yanınızda çantanızı getirmeyi unutmayın 🙂

   7 – Kendi Oturumunuzu Yapmaya Çekinmeyin.

Hepimizin paylaşacak birçok bilgisi olduğunu eminiz. Measurecamp tecrübesini gerçekten yaşamak için, paylaşmak istediğiniz konuyu hazırlayıp, etkinlik günü uygun saati ve odayı belirleyin. -Measurecamp’ı diğer etkinliklerden en önemli ayrıntı bu!- Katılımcıların çoğu ilk defa katılıyor, ilk oturumlarını yapıyor olacaklar. O yüzden çekinmeyin 🙂

   8 – Jobs Board’a Göz Atmayı Unutmayın.

Measurecamp belki eğlenceli bir etkinlik gibi gözükebilir, ama bir anda hayatınızı da değiştirebilir. Önceki seneden farklı olarak bu sene Jobs Board‘u da yayınladık. Burada ilgini çekebilecek pozisyonlar olabilir. O yüzden bir göz atmanı öneririz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *