Saturday 14 Oct, 2023

Starting at 09:30 am

Orjin Maslak

Maslak, Eski Büyükdere Cd. No:27 34485
Menu

Silver Sponsor – Click & Count

Click & Count, 2019 yılında kurulan veri odaklı bir dijital pazarlama ajansıdır. Ajansın hizmetleri arasında performans pazarlama, SEO, veri analizi ve growth marketing stratejileri bulunmaktadır. 

Click & Count, müşteri kitlesini çeşitlilikle öne çıkarır. Özellikle e-ticaret firmaları olmak üzere, birçok farklı sektörden işletmeler için özelleştirilmiş uzmanlık sunar. Ajans, 30’dan fazla markaya destek sağlamış ve büyümelerine katkıda bulunmuştur. Bu markalar arasında Bella Maison, Panço, Yeşil Kundura, Vicco, Beije ve Artepera gibi tanınmış markalar bulunmaktadır.

Click & Count, Google Premier Partner ve Facebook Marketing Partner ajansı olarak markalar için özelleştirilmiş stratejiler oluşturur. Veri analizi ve raporlama gibi araçları kullanarak hedeflere ulaşmanıza yardımcı olur. Teknolojik yenilikleri ve dijital pazarlama trendlerini takip ederken, markaların büyümesine destek sağlamak için en etkili çözümleri sunar.

Sonuç olarak, Click & Count, kesin sonuçlar, ölçülebilir başarılar ve uzun vadeli büyüme için hizmet sunan bir performans pazarlama ajansı olarak öne çıkar.

Website: https://clickandcount.com/

Tel: 0850 304 11 91