Saturday 12 Oct, 2019

Starting at 09:00am

Orjin Maslak

Eski Büyükdere Cd. No:27, Sarıyer 34485
Menu

GOLD – Yandex

Yandex.Metrica, ileri seviye raporlama araçları ile Session Replay ve etkileyici ısı haritaları gibi sofistike davranışsal analitik araçlarını bir araya getiriyor. Ürün, web sitesinin iş modeline uygun şekilde tamamen özelleştirilebilme becerisine sahip: ürün ya da servis satan siteler Yandex.Metrica’nın kapsamlı e-ticaret modülünü kullanırken, medya yayıncıları yerleşik içerik analitiği servisinden yararlanabilir.

 

Yandex.Metrica sayesinde, online’dan offline’a ve cihazlar arası ölçümleme ile kullanıcı kitlenizi daha iyi tanıyabilirsiniz. Tamamen özelleştirilebilir raporlar ve segmentler, kolay anlaşılır dashboard’lar ve kolayca kullanabileceğiniz ilişkilendirme modelleriyle işinizi büyütebilirsiniz. Ezber bozan yeteneklerle spam trafiği filtreleyebilir, bot trafiğini yönetebilir, kullanıcılarınızın ad blocker kullanımını takip edebilirsiniz. Karmaşık analitik problemlerinizi çözmek Logs API ile için tüm ham verinize ulaşabilir ve verinizi kendi depolama alanlarınıza çıkartabilirsiniz.

 

W3Techs’e göre Yandex.Metrica, dünyadaki en popüler üç web analitik çözümünden biri. Herhangi bir trafik ya da örneklem limiti olmaksızın, daima ücretsiz.

Website: https://metrica.yandex.com.tr/about

Follow: @yandexmetrica